Wpisy

 • czwartek, 26 listopada 2009
  • Jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu.

   Problemy w łóżku ma dużo par. Czasem bywa tak, że mimo usilnych starań mężczyzny kobieta nie potrafi osiągnąć orgazmu. Wtedy problem jest w niej samej i tego przypadku rozpatrywać nie będę. W wielu przypadkach jest jednak tak, że mężczyźni nie wiedzą jak zaspokoić dziewczynę. Kobiety to istoty bardzo uczuciowe . One potrzebują dużo czułości, przytulania, dotyku. Panowie na ogół popełniają błąd myśląc w łóżku tylko o sobie. Na pewno dłuższa gra wstępna wam nie zaszkodzi, a zapewne Twoja partnerka doceni Twoje starania. Istotnym błędem jest też przechodzenie od razu do części erogennych dziewczyny. Kobiety to nie tylko piersi i łono. To przede wszystkim uszy, usta, szyja, zgięcia w wewnętrznej części rąk i nóg. Rozpoczynając grę wstępną nie zapominaj o tych miejscach. Jeżeli będziesz traktował odpowiednio jej ciało to na pewno zaspokoisz swoją dziewczynę. Jak wiesz nic nie przychodzi od razu. Tylko poznając ciało partnerki będziesz wiedział jak doprowadzić dziewczynę do orgazmu.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   alpha1982
   Czas publikacji:
   czwartek, 26 listopada 2009 17:51
 • sobota, 21 listopada 2009
  • Podrywanie kobiet

   Przy odpowiednim podejsciu, pracą nad sobą podrywanie kobiet nie jest trudne. Jeżeli poznacie co jest ważne, jak należy sie zachowywać i na co zwracać uwagę bedziecie w stanie poderwać niemal każdą kobietę. Piszę niemal, ponieważ nie ma na świecie faceta, który może poderwac każdą kobietę. Jeżeli słyszałeś taki tekst z ust jakiegoś faceta, to on poprostu kłamie. Kobieta może się spieszyć, może być zamężna i mąż dostarcza jej wszystkiego co potrzebuje, może też mieć zły dzien. Zwłasza złe dni nie pomagają w podrywaniu kobiet. O ile pewne rzeczy da się obejść , o tyle innych na pewno nie. Pracując nad sobą Twoje szansę u kobiety wzrastają nawet do 90%. Aby jednak do tego doprowadzić musisz podchodzić do kobiet i rozmawiać z nimi. Tylko doświadczenie pomoże Ci osiągnąć sukcesy z kobietami

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   alpha1982
   Czas publikacji:
   sobota, 21 listopada 2009 19:02
  • Podrywanie w internecie

   Czy Internet jest dobrym sposobem na podrywanie?

   Wszystkie dziewczyny, które szukają przyjaciół, znajomych, partnerów przez Internet łączy kilka wspólnych cech. Nie są to cechy, które mogą być ich zaletą. Są oczywiście wadą. Przeważnie są to samotne i zdesperowane kobiety.

   Internet ma swoje plusy:

   Zamiast kilku dziewczyn, które widzisz na ulicy, w sieci masz ich tysiące. Dlatego właśnie podrywanie w sieci jest prawdziwym rajem. Siedzisz sobie wygodnie przed monitorem i szukasz fajnych dziewczyn. Podrywajac przez neta ominą Cię prawdopodobnie testy typu: mam chłopaka, jestem mężatką, nie mam czasu, spieszę się itd.Jezeli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę przez internet to przeczytaj co należy zrobić, aby odnieść sukces.
   Powinieneś:

   a) Jeżeli wysyłasz wiadomości do dziewczyn, przynajmniej raz dzienie sprawdzaj skrzynkę
   b) Umieścić fajne zdjęcie w swoim profilu
   c) W danych konta nie pisz za duzo o sobie. Kobiety lubia tajemniczych mężczyzn.
   d) Zanim zaproponujesz spotkanie wymien z nią przynajmniej kilka wiadomosci. Zainteresuj ją

   Podrywanie w internecie jest raczej dla mężczyzn, którzy maja małe poczucie własnej wartości, są nieśmiali i często mają błędne przekonania na temat podrywania. Tacy mężczyźni często zastanawiają się jak poderwać dziewczynę na naszej klasie, gdzie mogą sobie wybrać dowolną kandydatkę. Do minusów porywania w internecie można zaliczyć:

   a) Brak rekacji drugiej osoby
   b) Brak kontaktu fizycznego (dotyk)
   c) Nieporozumienia, które cięzko później wyjaśnić
   d) Błędy ortograficzne
   e) Brak emocji

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Podrywanie w internecie”
   Tagi:
   Autor(ka):
   alpha1982
   Czas publikacji:
   sobota, 21 listopada 2009 17:50