Wpisy

 • sobota, 09 stycznia 2010
  • Jak poderwać dziewczynę na dyskotece

   Klub to specyficzne miejsce, gdzie znajduje się co noc mnóstwo kobiet. To miejsce gdzie dziewczyny wiedzą, że będą podrywane, a mężczyźni będą podrywać.
   Jeżeli miałbym Ci jednym zdaniem odpowiedzieć jak poderwać dziewczynę w dyskotece to powiedział bym "Nie rób tego co inni". Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę w klubie musisz się wyróżniać spośród innych przeciętnych facetów.
   W dyskotece podchodź z otwarciem pośrednim. Jeżeli nie masz w sobie wyrobionej wysokiej wewnętrznej postawy, nigdy nie pokazuj kobiecie, że Ci się podoba. Jeżeli tak zrobisz ona automatycznie zacznie Cię testować.
   Nie rób tych samych błędów co inni:
   - nie podchodź od tyłu na parkiecie
   - nie stój z piwem pod ścianą
   - nie proponuj dziewczynie drinka
   Musisz zainteresować dziewczynę przede wszystkim swoją postawą, tonem głosu, gestami. W początkowej fazie interakcji to Ty prowadzisz rozmowę, ale później staraj się, aby to ona więcej mówiła. Jeżeli poznaliście się w głośnym miejscu izoluj ją w bardziej komfortowe miejsce. Eskaluj dotyk kiedy coś opowiadasz. Nie bądź natrętnym facetem, dziewczyny takich nie trawią. Aby zwrócić na siebie uwagę bądź pozytywnie nastawiony. Uśmiechaj się , tańcz , rozmawiaj z przyjaciółmi. Staraj się też zadbać o swój ubiór. Jeżeli ubierzesz się na czarno to automatycznie będziesz zlewał się z resztą przeciętnych kolesi.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   alpha1982
   Czas publikacji:
   sobota, 09 stycznia 2010 02:08
  • Jak utrzymać związek

   Utrzymanie związku jest kilkakrotnie razy trudniejsze od poderwania dziewczyny. Dla przeciętnego faceta podejście do dziewczyny wydaję się być prawie nie możliwe. Powiem wam, że wasz charakter zweryfikuje już sam związek. Bardzo dużo otrzymuję email na temat tego jak wrócić do byłej. Wracanie do byłych jest bardzo trudne, zwłaszcza jak zrobiłeś z siebie kompletnego frajera i misia płaczka. dlatego napiszę kilka zdań co zrobić, aby utrzymać związek. Lepiej zapobiegać niż naprawiać.

   1. Życie jest Twoim życiem i od Ciebie zależy jak je przeżyjesz. Kobieta nie może być całym Twoim światem, bo jeżeli tak będzie znudzisz jej się i Cie zostawi.
   2. Nie bądź na każde zawołanie dziewczyny.
   3. Przynajmniej raz w tygodniu spotkaj się z kumplami
   4. Miej jakieś hobby i poświęcaj mu czas.
   5. Bądź dominujący. Wybieraj miejsca waszych spotkań.
   6. Bądź nieprzewidywalny.
   7. Urozmaicaj wasze spotkania, niech to nie będą jedne i te same miejsca.
   8. Nie daj sobie wejść na głowę miej swoje zdanie.
   9. Nie daj się nabrać na jej testy
   10. Nie kontroluj jej i nie bądź zazdrosny.Pamiętaj, że zakazany owoc lepiej smakuje.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   alpha1982
   Czas publikacji:
   sobota, 09 stycznia 2010 01:36