Wpis

piątek, 11 stycznia 2013

Flirt i budowa napięcia

Czym w ogóle jest budowa napiecia? Co to tak własciwie jest? I po co?Wyobraz sobie, ze ostatnie kilka miesiecy spedziłes na szukaniu samochodu w salonie. Masz pieniadze, salonów jest mnóstwo a samochodów jeszcze wiecej. I mimo ze kazdy z nich spełniaswoje funkcjonalne załozenie – „jezdzi” – Ty wcale nie czujesz sie jakbys miał za chwile kupic samochód swojego zycia.Wchodzisz do kolejnego salonu, tam jak zawsze sprzedawca opowiada Ci jaki to wspaniały samochód i jak wspaniale Ty bedziesz sie w nim czuc – majac tak naprawde głeboko w nosiejak sie bedziesz czuł, skupiajac sie na mysli przewodniej: kup to, bo bede miał prowizje.Ale cóz to, wchodzisz do salonu obok i co widzisz??
TEN model, TE obicia, TEN lakier.
Czy trzeba Cie długo namawiac? ;)
Nie, idziesz do sprzedawcy i mówisz: „biore!”.Ale sprzedawca Tobie na to

, „pan wybaczy, ale to niemozliwe, ten model nie jest na sprzedaz.”

Pytasz „jak to?!” – przeciez jest cena.„- Nie, to zart. Taka wystawa.”A Ty w to brniesz – bo wewnetrznie czegos chcesz – „ok. zapłace kazda cene ile?”

Sprzedawca oswiadcza – dobrze, zadzwonie do centrali i sprawdze co moemy zrobic.Jestes blizej niz kiedykolwiek i znacznie dalej niz bys chciał. Serce wali jak młot. Przez głowe przeplataja sie Tobie obawy rozczarowania jesli utracisz ten samochód, z jednoczesnaniewyobrazalna i niepohamowana motywacja aby go zdobyc!„-

W porzadku, samochód jest pana, cena domyslna taka jak dla wczesniejszych modeli.
”Ogarnia Cie prawdziwa radosc, duma z siebie i wyjatkowa docena tego co własnie zdobyłes. ;)
Dasz go sobie teraz tak łatwo odebrac, wymienic na inny model? ;)
Własnie na tym polega cała idea flirtu.Pozwól sie zdobywac, pozwól sie docenic i pozwól kobiecie z która nawiazałes kontakt poczuc,ze jestes TYM modelem. ;)Flirt to zabawa. Zabawa we wzajemne zdobywanie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
alpha1982
Czas publikacji:
piątek, 11 stycznia 2013 19:50

Polecane wpisy